Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 16 komentarzy

admin1

admin1 - Administracja

Nowa ustawa Sejmu RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Rodacy. 10 stycznia 2014r. Sejm Rzeczpospolitej Polskiej przyjął ustawę o możliwości pomocy zagranicznych funkcjonariuszy na wypadek stanów wyjątkowych w naszej Ojczyźnie!!!

Boże! Komu służy ten Rząd???!!! Komu służy ten Sejm???!!! Czym nasz Naród zasłużył sobie, by go tak poniewierano?! Tusk poszedł drogą generała Jaruzelskiego, przygotował i zezwolił obcym armiom funkcjonariuszy, by natychmiast podjęli interwencję w naszej Ojczyźnie, na wypadek gdyby Naród przeciwstawił się jego rządom!!!

Pytam się Was wszystkich, moi Rodacy, jak długo będziemy tolerować „sprzedawanie” Polski, przez ten fatalny Rząd?! Jak długo będziemy tolerować ten Sejm, który toleruje działanie tych „sprzedawczyków” Narodu Polskiego? Co na to Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Pan Komorowski? Co na to Senat? Wzywam Was Panowie - opamiętajcie się!!! Nie po to, o wolną i niepodległą Polskę, walczyli nasi dziadowie oraz rodzice, by dziś Ci nieodpowiedzialni ludzie, zdrajcy Narodu, oddawali dobrowolnie tylko dla swych partyjnych interesów, Polskę – naszą Ojczyznę, w ręce obcych krajów. Krajów, które tak dużo krzywd wyrządziły naszemu Narodowi. Nie możemy na to pozwolić!!! Nie możemy stać obojętnie na takie działania!!!
 
Szanowni Rodacy.  Zjednoczmy się i zacznijmy walczyć o naszą Ojczyznę!!! Popędźmy tych „pseudo przedstawicieli” Narodu, tak gdzie jest ich miejsce!!! A chyba wiemy gdzie jest ich miejsce - za grubymi murami, z wieżyczkami na rogach!!! Czy już nie nadszedł czas, by przeciwstawić się temu Rządowi, „sprzedawczykom”, zdrajcom Narodu Polskiego?
 
Szanowni Rodacy. Wzywam Was i proszę – powstańmy w obronie Naszej Ojczyzny!!! Dla dobra naszych wnuków i dzieci!!! Niech Bóg, Honor i Ojczyzna, będzie zawsze naszym nadrzędnym celem!!!
 
 Zarząd „OGÓLNOPOLSKIEGO RUCHU OBURZONYCH”
 Rzeczpospolita Obywatelska
 Przewodniczący
 Piotr Rybak

KOMENTARZE

 • POWSTAŃMY
  nie ma żadnego znaczenia jaka grupa będzie przewodziła. wszyscy powinniśmy stanąć i skończyć ze zdradą. podobnie jak przy sprawie acta. PRECZ ZE ZDRAJCAMI.
 • Temat
  "Pytam się Was wszystkich, moi Rodacy, jak długo będziemy tolerować „sprzedawanie” Polski, przez ten fatalny Rząd?! Jak długo będziemy tolerować ten Sejm, który toleruje działanie tych „sprzedawczyków” Narodu Polskiego? "

  No tak...
  Tylko dlaczego jest wyszczególnione "TEN RZĄD"?
  Ten rząd, ten rząd, ten sejm........
  "Ci sprzedawczycy"

  A ja tak tylko dla przypomnienia się zapytam:
  Czy poprzedni rząd to był lepsiejszy?
  Czy jacek i placek to Nas nikomu aby nie sprzedali?
  A ich poprzednicy też nie?

  To jak przebiegała pookragłostołowa prywatyzacja/uwłaszczenie?
  Kto to "nadzorował"?

  Kto podpisał akt kapitulacji Polski w Leasbonie?
  Itd. itp.

  Tutaj tkwi główniejszy problem.
  Polacy mają strasznie krótką i wybiórczą pamięć.
  (naród bardzo waleczny, lecz... niestety głupi)
 • @ALIK 19:57:30
  To wszystko jest bardzo dziwne...
  Wszyscy się do czegoś przygotowują. Ruscy, Amerykanie, Chinole i teraz Tuskolandia. Coś mi tutaj śmierdzi.
 • @ALIK 19:57:30
  Ciebie już paru blogerów namierzyło, jako agenta wpływu i towje wpisy o tym świadczą!!! Wrzucanie do jednego wora wszystkich rządów dowodzi, ze nie masz pojęcia o polityce i dlatego tak piszesz! Rząd J. Kaczyńskiego wykonał ok 100 punktów ze swego programu przez 16 miesięcy a potem oddał władzę, bo J. Kaczyńskie nie chciał rządzić mniejszościowo! Jego rząd nastąpił na odciski kilku wpływowym grupom i dlatego służby specjalne zmontowały aferę gruntową. J. Kaczyński zostawił Polskę z długiem ok 450 mld zł a po 6 latach NIEŻONDÓW RYŻEGO MATOŁA , mamy dług ponad BILION ZŁ -1000 000 000 000 , to dla tych, co nie mogą sobie wyobrazić tej liczby!!! Naród będzie spłacał ten dług z 50 lat, bo długi Gierka zostały umorzone w 50 % a spłaciliśmy je niedawno i było to ok 50 mld $ tj.150 mld zł. Teraz mamy ok 7* tyle, czyli 40 lat *7= 280 lat a realnie, bo PKB wzrósł przez te lata ok 3* to mamy do spłacenia ok 90 lat!!!!!!!!Młodzi, goncie tą bandę złodziei, bo nasze prawnuki będą tyrać na te spłaty!!!!!!!
 • @Talbot 20:25:36
  My Polacy praktycznie rzecz biorąc nic nie mamy.
  Dobra ruchome i nieruchome najczęściej są wlasnościami/zastawami banków - bank z dnia na dzień wypowiada kredyt i po 14 dniach dupa blada.
  Ci co mają niby swoje bez hipotek mogą z kolei zostać wywaleni na bruk np. na podstawie przepisów o łupkach.
  Prawie wszystko co "publiczne" wysprzedane, a to co zostało zablokuja ACTA-mi i im pochodnymi.
  Lada moment W KOŃCU jawnie przestanie się wypłacać renty, emerytury i inne świadczenia z wiadomego powodu: piramida finansowa pada od dawna i od pełnego upadku podtrzymują ją "bambusowe kołki podstawiane po bokach" (znów kolejne kredyty).

  Mówi się że: "ludzie wyjdą na ulicę"

  Nie, nie wyjdą na ulicę.
  Oni/My z niej tylko powstaniemy bo już wcześniej będziemy na nią wykopani.

  Ile w tym przenośni i czarnych wizji, a ile realizmu zobaczymy całkiem niedługo.
 • @zibi 21:02:02
  ZIBI już dawno ustaliliśmy że jesteś kompletnym JEŁOPEM I SEKCIARZEM do potęgi entej.
  Poza tym funkcyjnym "pożytecznym" debilem okrągłego stołu odłamu jacka i placka.
  Wbij sobie w ten durny zakuty smoleński łeb tumanie że nie ma ŻADNEJ różnicy pomiędzy PO/PIS/LSD/RP/AWS/PC/PZPR......................

  Aferę gruntową (tak jak i węglową z Blida i drugą z Kwasami) tłumoku zmontował jarek dla wchłonięcia pOSŁÓW i elektoratu SŁOMOOBRONY.
  Ten twój guru z Żoliborza sam się do tego przyznał publicznie:
  cyt. (mniej więcej): "wiedziałem kim on jest, więc zaraz po wzięciu go do rządu wysłałem za nim odpowiednie służby"

  Wiesz durniu kto to powiedział? Ano jarek kalkstein.

  Czy wykonał 100% czy 1000 nie ma znaczenia jeśli była to w większości kupa bzdur i dalsza totalna rozwałka.

  Oczywiście do zasług zaliczasz:
  - uwalenie lustracji na lata
  - zwiększenie kontyngentu
  - akt kapitulacji zwany traktatem lesbijskim
  - itd. itp.

  Jesteś albo debil fanatyk, albo zwykła funkcyjna menda, więc szkoda tracić na ciebie durniu czasu.
 • @zibi 21:02:02
  "bo nasze prawnuki będą tyrać na te spłaty!!!!!!!'

  Spokojnie...
  Tobie to nie grozi.
  Z Twoim debilizmem nie groźne są Ci ani wnuki, ani dzieci, ani żona, ani jakakolwiek inna kobieta (przynajmniej żywa :D )
 • http://treborok.wordpress.com/
  ---------
 • @ninanonimowa 22:35:26
  http://www.youtube.com/watch?v=3_rWaQ4RCDs
 • @ALIK 19:57:30
  To cho zrobimy porządek "z tym rządem", a potem weźmiemy się za robienie porządku z rządem jacka i placka. Zmusimy go co najmniej do rekonstrukcji! Ok?;p
 • DO KOGO TEN APEL ?
  Naród ogłupiony skurwysyństwem unijnym i tuskokurwizmem nie reaguje i nie bedzie reagował.Szansa jest w totalnej biedzie,która być może obudzi go !
 • @ALIK 21:15:41
  Do Admina 1: proszę zbanować chama o nicku"ALIK", bo na Neonie nie powinno się tolerować tego typu wypowiedzi!!! Nie będę komentował wypowiedzi tego typa, bo nie będę się zniżał do jego poziomu!!! Agresja, jaką on prezentuje, pokazuje, że blogerzy trafnie ocenili tego agenta wpływu! To jest portal prawicowy i niepotrzebni są tu ludzie, którzy zioną nienawiscią do innych, którzy mają swoje poglądy. Takie typy nie potrafią merytorycznie dyskutować, bo mają we łbach tylko jedyne słuszne poglądy, bo TUSK VISION NETWORK i inne MENDIA zlasowały im mózgi!
 • Wszyscy
  Niemieccy neonaziści pobili w Karkonoszach dwójkę Polaków. Heilowali i krzyczeli: "Deutschland über Alles!" http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/f9/44/f94446ac539be017fc848e6655622584.jpg


  Zupełnie nie spodziewałem się takiego najazdu

  - żali się w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" Mirosław Godyń, dzierżawca Strzechy Akademickiej - schroniska w Karkonoszach.

  Relacja jest wstrząsająca. W nocy z soboty na niedzielę w schronisku pojawiło się ok. dwudziestu dobrze zbudowanych niemieckich mężczyzn, którzy po wypiciu alkoholu zaczęli wznosić neonazistowskie hasła i prowokować polskich gospodarzy oraz innych gości hotelu.

  Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich, unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali "Deutschland, Deutschland über Alles"

  - pisze "Gazeta Wrocławska".

  Gdy obsługa schroniska próbowała interweniować, Niemcy zaczęli zachowywać się agresywnie. Pobili jednego z ochroniarzy oraz turystę. Godyń na pytania o reakcję polskich służb odpowiada, że pozostają bezradne. Policja ma się tłumaczyć brakiem odpowiedniej liczby osób lub sprzętu. Raz też jeden z funkcjonariuszy został pobity.

  Kilka lat temu na terenie jeleniogórskich schronisk pojawiały się też plakaty neonazistowskie. Informowały o rzekomych masowych zbrodniach popełnianych na Niemcach przez Polaków i Czechów w czasie i po zakończeniu II wojny światowej. Teraz nie skończyło się na "niegroźnej" propagandzie.

  wwr, "Gazeta Wrocławska" Ps. No to się zaczyna germanizacja - powolna ale skuteczna. Polacy mieli powiązane ręce! Skurwysynom trzeba było mordy wyklepać i w workach foliowych wysłać do Reichu!
 • @zibi 09:56:33
  "którzy mają swoje poglądy"

  Jakie Ty masz swoje poglądy Ty funkcyjny ćwoku?
  Ty nie masz absolutnie ŻADNYCH poglądów.
  Jesteś albo głupkiem albo funkcyjnym głupkiem i powtarzasz to co Ci kazano bądź w co uwierzyłeś.
  Przeczytaj sobie "swoje" komentarze:
  - co drugi, czy trzeci będzie brzmiał:

  -"wpisz w google Zamach Warszawski - tak to musiało być"

  I tyle Twoich komentów.
  Oczywiście plus takie jak pierwszy z tej strony powielany i przez innych Tobie podobnych DEBILI, JEŁOPÓW i MEND........... w których każdy kto nie z jackiem i plackiem to agent, komuch, ruski, izraelczyk, i huju muju inne debilizmy... Aż szlak trafia jak można być takim/takimi debilami.
  Dzięki takim jak Ty jest obecny syf i tacy jak Ty są jego długoletnim gwarantem.
  Tak samo jak i jarek czy donek.
  Dopóki są pożyteczni durnie Tobie podobni oraz PIS będzie i PO i na odwrót: póki jak PO będzie i PIS - i ten sam syf.
 • @Torin 23:14:52
  "To cho zrobimy porządek "z tym rządem", a potem weźmiemy się za robienie porządku z rządem jacka i placka. Zmusimy go co najmniej do rekonstrukcji! Ok?;p"

  Z kim chcesz robić ten porządek?
  Z takimi przygłupami jak ZIBI?
  Daj na luz, a przynajmniej teraz.
  Ludzie ruszą niedługo - jak tylko jebnie największa Polska piramida finansowa a za nią pęknie reszta baniek.

  A zamiana tuSSka jarkiem to bezsens.
  A później co? Znów zamiana jarka donkiem?
  WSZYSTKICH DO KAMIENIOŁOMÓW za miskę ryżu (niedogotowanego) dziennie !!!
 • @Kula Lis 62 15:03:01
  To są po prostu wnuki kolegów dziadka PDT! Angela da "naszemu premieru" kolejne niemieckie odznaczenie /mam nadzieję że tym razem będzie to Żelazny Krzyż/ i posadę woźnego w Brukseli i będzie git!Dlaczego państwo polskie nie potrafi sobie z takim problemem poradzić? 1 telefon i odpowiednie służby są na miejscu. Areszt, procedury, wydalenie, nagłośnienie, etc. Jest to przecież darmowy bonus polityczny. Ale to państwo jest toczone przez robaka-prostytutkę, niemieckorodzinnego alfonsa i Radosława Prostytutę. Szkoda. A media dziwkarskoniemieckofinansowane nic nie napiszą. U żydków na Onecie też cisza. Państwo czyli policja polska nie istnieje. Nikt nas nie chroni. W moim kraju muszę się bać na wczasach niemieckich nazistow. Qurwa, ludzie obudźcie się! Oto rządy Tuska. Za parę lat przegonią nas oficjalnie z Sudetow, Karkonoszy itd. Tusk sprzedał Polskę. Gdyby tak rozrabiali w np. w Moskwie to już niemieckie firmy pogrzebowe jeździły by po ciała swoich rodaków.
 • @Kula Lis 62 17:25:12
  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2014/01/deutschland-uber-alles.jpg
 • @Kula Lis 62 17:36:44
  Niemieccy podludzie, Polscy tchórze..
  góral - 14.01.2014 16:42

  Jestem zaszokowany.
  U nas w górach w jakimkolwiek schronisku czy miejscowej karczmie, nie można by było nawet pomyśleć o takim zachowaniu.
  Owszem przyjeżdża wielu, Niemcy i Holendrzy.
  Bylem świadkiem w restauracji na Ochodzitej , jak pijany Niemiec z Czechem, próbowali zachowywać się prowokująco.
  Pierwszym którym dal im w mordę był właściciel. Kelnerzy i obsługa łapała za ręce miejscowych gości (mnie również)
  aby ich poważnie nie pobito.
  Uciekali bez butów po śniegu.
  Samochód, którym przyjechali został doszczętnie zdemolowany.
  Jak myślicie, przyjadą tutaj jeszcze raz ?
 • @ALIK 16:39:14
  Ponownie proszę o zbanowanie tego chama i dodam, że jemu nic nie pomoże , bo ma mózg zlasowany przez TVN i nie pomoże ci głabie nawet przeszczep , bo się nie przyjmie!!! Tylko takich prymitywów stać na inwektywy a nie na rzeczową duskusję!!! Jak widac "agent wpływu " zadziałał jak płachta na byka i nozyce się odezwały!Nie pisz więcej, bo nie zamierzam tych wypocin miernoty czytać!
 • @zibi 23:13:35
  "Ponownie proszę o zbanowanie tego chama"

  Nie musisz prosić aby Cię zbanowano - zawsze sam od siebie możesz przestać pisać. Wystarczy odrobina silnej woli.

  "takich prymitywów stać na inwektywy a nie na rzeczową duskusję!!"

  Wiem, więc poza zbesztaniem Cię w waszym UBeckim języku nie rozmawiam z Tobą bo rzeczowej dyskusji prowadzić nie umiesz.

  " widac "agent wpływu " zadziałał jak płachta na byka i nozyce się odezwały"

  Dokładnie tak jest zawsze:
  Słowo na zakamuflowanego komucha z Żoliborza i zaraz armia ciemności (bardziej ciemnota) staje u jego boku - na kolanach (aby głowy były na tej samej wysokości co ich wieszcza)
  Pa pa "zamachu Warszawski"
 • @koniecPOLSKI 06:32:42
  POLICJA NIEMIECKA I ROSYJSKA TWORZĄ LISTY ARESZTOWAŃ POLAKÓW W POLSCE na podstawie nadanych im uprawnień ustawy 10 66 -polskiego sejmu !!!
 • @koniecPOLSKI 06:32:42
  Testowanie Polaków trwa od kilku ładnych lat. Najpierw wprowadzono obstawę Mosadu do młodzieżowych wycieczek z Izraela, która wcale nie kryła się z bronią (pobili nawet polskich żołnierzy, a te ciamajdy dały się pobić). Potem ta obstawa zaczęła aresztować ludzi, którzy się jej nie podobali – sprawa się trochę nagłośniła gdy w Krakowie Mosad aresztował Włoszkę, bo miała ciemniejszy odcień skóry i się przyglądała wycieczce. Później dwa myśliwce izraelskie sobie polatały nad Polską w celu “uczczenia” ofiar holokaustu, a teraz obrady Knesetu. Sprawa jak widać jest rozwojowa.
 • @Kula Lis 62 13:14:47
  Czy potem to co zrealizowano w Piaśnicy, KL Stutthof i innych KL?, Katyń, Miednoje, Charków??? etc...Syberia, Gułagi??? A może profesorów zajmujących się tragedią Smoleńską potraktować tak jak naziści potraktowali profesorów z Krakowa czy Lwowa?
 • Do nowej ustawy sejmu w sprawie pomocy dla Polaków.
  Proszę o sprostowanie, że ten Prezydent jest dla Polaków. Po obchodach święta Chanuka w Belwederze, prawdopodobnie przekazał Belweder Żydom, wsiadł w Pociąg i wyjechał do Gdańska. To dobrze trzeba sprawdzić i jak to prawda, należy sprostować Wasze pisanie. Dlatego już Pani Prezydent wcześniej, przemalowała Pałac Kultury w niebieskie barwy. Dlaczego ten Poleskie jeszcze go nie wyburzył. Niszczyć a nie oddawać jak krzyczał Berele Lewartow. Na senat nie zwracać uwagi, bo wszyscy już dawno rządzący go przeznaczyli do likwidacji, może tam został tylko Pan Władysław Bartoszewski, to go eksmitować do Rady Ministrów, tam jest przecież Sekretarzem Stanu, przy Pani Premier. Uzgodnić z Panią premier i to jej należy powiedzieć, bo może o tym nie wie.
  Wszystkiego najlepszego w nowym roku.
  Jak znajdziecie trochę czasu, to zaglądnijcie jeszcze pod link "Żydzi rządzą Polską", po obejrzeniu filmu z Panem Borowskim, przeczytajcie wszystkie wpisy dyskusji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930